Get Adobe Flash player

Τελευταία Νέα

Δικαιώματα μαθητών στο Διαδίκτυο

εδώ


Παλαιότερη ιστορία του Σχολείου

εδώ


Ιστολόγιο Σχολείου

εδώ


Ανακοινώσεις

εδώ


Δικαιώματα μαθητών στο Διαδίκτυο

εδώ


Παλαιότερη ιστορία του Σχολείου

εδώ


Ιστολόγιο Σχολείου

εδώ


Ανακοινώσεις

εδώ


Δικαιώματα μαθητών στο Διαδίκτυο

εδώ


Παλαιότερη ιστορία του Σχολείου

εδώ


Ιστολόγιο Σχολείου

εδώ


Ανακοινώσεις

εδώ


Δικαιώματα μαθητών στο Διαδίκτυο

εδώ


Παλαιότερη ιστορία του Σχολείου

εδώ


Ιστολόγιο Σχολείου

εδώ


Ανακοινώσεις

εδώ


Δικαιώματα μαθητών στο Διαδίκτυο

εδώ


Παλαιότερη ιστορία του Σχολείου

εδώ


Ιστολόγιο Σχολείου

εδώ


Ανακοινώσεις

εδώ


Δικαιώματα μαθητών στο Διαδίκτυο

εδώ


Παλαιότερη ιστορία του Σχολείου

εδώ


Ιστολόγιο Σχολείου

εδώ


Ανακοινώσεις

εδώ


Δικαιώματα μαθητών στο Διαδίκτυο

εδώ


Παλαιότερη ιστορία του Σχολείου

εδώ


Ιστολόγιο Σχολείου

εδώ


Ανακοινώσεις

εδώ


Δικαιώματα μαθητών στο Διαδίκτυο

εδώ


Παλαιότερη ιστορία του Σχολείου

εδώ


Ιστολόγιο Σχολείου

εδώ


Ανακοινώσεις

εδώ



June 2017
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
1369393
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
103
725
3625
1362441
12697
12132
1369393

Your IP: 10.2.34.21
Server Time: 2017-06-25 08:37:52

Όμιλοι

 

Σχολικό Έτος 2016 - 2017

Κανονισμός λειτουργίας των εκπαιδευτικών ομίλων και των τμημάτων ενισχυτικής διδασκαλίας

 

Προτεινόμενος κατάλογος για το Σχολικό Έτος 2016 - 2017

 

 

1. Λάμπρος Πόλκας ΠΕ02 (Φιλόλογος)

Επιλέγοντας την Ομάδα Προσανατολισμού Ανθρωπιστικών Σπουδών.

 

2. Πέτρος Δαμιανός ΠΕ04.01 (Φυσικός)

"Εθελοντισμός - Θεωρία, Έρευνα, Δράσεις".

 

3. Αχχιλέας Ντελλής ΠΕ02 (Φιλόλογος)

Όμιλος Κινηματογράφου.

 

4. Παναγιώτης Κωσταρίδης ΠΕ04.04 (Βιολογίας)

Όμιλος Βιολογίας.

 

5. Ευστάθιος Λεουτσάκος ΠΕ02 (Φιλόλογος)

Όμιλος Δημοσιογραφίας.

 

6. Δημήτρης Γιάτας ΠΕ19.01 (Πληροφορικός) και Νίκος Καψάλας ΠΕ03 (Μαθηματικός)

Όμιλος Ρομποτικής.

 

7. Καλλιόπη Δημητρακοπούλου ΠΕ04.01 (Φυσικός) και Νίκος Χιωτέλης ΠΕ03 (Μαθηματικός)

Μια ματιά στο Σύμπαν

 

8. Μαρία Βλάσση ΠΕ04.02 (Χημικός)

Όμιλος Μουσικής και Χορού

 

9. Εφη Αργυρού ΠΕ02 (Φιλολογος) και Σοφία Παυλίδου ΠΕ02 (Φιλολογος)

Όταν η Τέχνη συναντά την Ιστορία. 

 
Φόρμα υποβολής συμμετοχής σε Ομίλους