ΕΠΙΛΟΓΟΣ

Η εφημεριδούλα μας έκανε, λοιπόν, το πρώτο της βήμα! Όλοι εμείς που συμβάλαμε σε αυτή την προσπάθεια ευχόμαστε τα βήματά της να γίνουν πολλά και να είναι δημιουργικά και εποικοδομητικά.

Στόχος μας ήταν, με το φύλλο αυτό, να προσφέρουμε στους αναγνώστες όχι μόνο ενημέρωση αλλά και διασκέδαση. Και φιλοδοξία μας, μέσα από αυτή την εφημερίδα να προβάλλουμε θέματα που αγγίζουν τα δικά μας προβλήματα, ως μαθητές και ως έφηβοι.

Με την καλή διάθεση και θέληση όλων, θα προσπαθήσουμε να συνεχίσουμε έτσι και στα επόμενα φύλλα, δίνοντας μια διαφορετική νότα στην καθημερινότητα όλων μας.

Κλείνοντας, σας ευχαριστούμε όλους και ελπίζουμε ότι η πρώτη αυτή απόπειρα ικανοποίησε τα ενδιαφέροντα και τις ιδέες σας. Για την καλύτερη επιτυχία, βασιζόμαστε στη στήριξη και τη συμπαράσταση όλων σας και υποσχόμαστε ότι θα συνεχίσουμε την προσπάθεια αυτή με αμείωτο ενδιαφέρον.

Παρασκευοπούλου Ιωάννα

t    Αρχική σελίδα Το σχολείο Ιστορικό Δραστηριότητες ΑΕΙ-ΤΕΙ Διακρίσεις Notre école  Our school   Unsere schule  u