Get Adobe Flash player

Τελευταία Νέα

Παλαιότερη ιστορία του Σχολείου

εδώ


Όμιλοι 2017 - 2018

εδώ


Ανακοινώσεις

εδώ


Δικαιώματα μαθητών στο Διαδίκτυο

εδώ


Ιστολόγιο Σχολείου

εδώ


Παλαιότερη ιστορία του Σχολείου

εδώ


Όμιλοι 2017 - 2018

εδώ


Ανακοινώσεις

εδώ


Δικαιώματα μαθητών στο Διαδίκτυο

εδώ


Ιστολόγιο Σχολείου

εδώ


Παλαιότερη ιστορία του Σχολείου

εδώ


Όμιλοι 2017 - 2018

εδώ


Ανακοινώσεις

εδώ


Δικαιώματα μαθητών στο Διαδίκτυο

εδώ


Ιστολόγιο Σχολείου

εδώ


Παλαιότερη ιστορία του Σχολείου

εδώ


Όμιλοι 2017 - 2018

εδώ


Ανακοινώσεις

εδώ


Δικαιώματα μαθητών στο Διαδίκτυο

εδώ


Ιστολόγιο Σχολείου

εδώ


Παλαιότερη ιστορία του Σχολείου

εδώ


Όμιλοι 2017 - 2018

εδώ


Ανακοινώσεις

εδώ


Δικαιώματα μαθητών στο Διαδίκτυο

εδώ


Ιστολόγιο Σχολείου

εδώ


Παλαιότερη ιστορία του Σχολείου

εδώ


Όμιλοι 2017 - 2018

εδώ


Ανακοινώσεις

εδώ


Δικαιώματα μαθητών στο Διαδίκτυο

εδώ


Ιστολόγιο Σχολείου

εδώ


Παλαιότερη ιστορία του Σχολείου

εδώ


Όμιλοι 2017 - 2018

εδώ


Ανακοινώσεις

εδώ


Δικαιώματα μαθητών στο Διαδίκτυο

εδώ


Ιστολόγιο Σχολείου

εδώ


Παλαιότερη ιστορία του Σχολείου

εδώ


Όμιλοι 2017 - 2018

εδώ


Ανακοινώσεις

εδώ


Δικαιώματα μαθητών στο Διαδίκτυο

εδώ


Ιστολόγιο Σχολείου

εδώ



August 2018
M T W T F S S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
1452537
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
57
63
389
1451440
1653
4720
1452537

Your IP: 10.2.34.21
Server Time: 2018-08-17 16:39:15


 

 School is responsible for the choice and presentation of views contained in this site and for opinions expressed therein, which are not necessarily those of UNESCO and do not commit UNESCO

 

Σχολικό Έτος 2015 - 2016. 

Κανονισμός λειτουργίας των εκπαιδευτικών ομίλων και των τμημάτων ενισχυτικής διδασκαλίας

 

Προτεινόμενος κατάλογος για το Σχολικό Έτος 2015 - 2016

 

1. Μαρία Βλάσση ΠΕ04.02 (Χημικός)

Όμιλος Μουσικής

 

2. Μαρία Καλφάκη ΠΕ11 (Γυμναστικής)

ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΥΡΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ ΤΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ

 

3. Λάμπρος Πόλκας ΠΕ02 (Φιλόλογος)

Επιλέγοντας την Ομάδα Προσανατολισμού Ανθρωπιστικών Σπουδών.

 

4. Πέτρος Δαμιανός ΠΕ04.01 (Φυσικός)

Πειράματα Φυσικής

 

5. Αχχιλέας Ντελλής ΠΕ02 (Φιλόλογος)

Όμιλος Κινηματογράφου

 

6. Παναγιώτης Κωσταρίδης ΠΕ04.04 (Βιολογίας)

Όμιλος Βιολογίας

 

7. Δημήτρης Παπαγεωργάκης  ΠΕ02 (Φιλόλογος)

Όμιλος Λογοτεχνίας

 

8. Κομνηνού Ιωάννα ΠΕ01 (Θρησκευτικών) και Ευστάθιος Λεουτσάκος ΠΕ02 (Φιλόλογος)

Ψηφιακή Δημοσιογραφία και φωτογραφικό ρεπορτάζ

 

9. Δημήτρης Γιάτας ΠΕ19.01 (Πληροφορικός) και Νίκος Καψάλας ΠΕ03 (Μαθηματικός)

Όμιλος Ρομποτικής

 

10. Έφη Αργυρού  ΠΕ02 (Φιλόλογος) και Σοφία Παυλίδου  ΠΕ02 (Φιλόλογος)

Όμιλος Θεάτρου

 

Φόρμα υποβολής συμμετοχής σε Ομίλους